Национален ученически конкурс „Не се гаси туй, що не гасне” 2016- ПРОТОКОЛ

Национален ученически конкурс „Не се гаси туй, що не гасне” 2016- ПРОТОКОЛ

Публикувано от:
  1. I. Реферати

5-8 клас

1-во място: Радостин Петков, 8 клас, СМГ „Паисий Хилендарски” –София,

2-ро място: Теодора Енева -7 клас, ОУ „Иван Вазов”- Горна Оряховица

3-о място : не се писъжда

9-12 клас

1-во място: Мирела Василева – 10 клас, ПГТ „Пенчо Семов” – Габрово

2-ро място: Християн Христов – 11 клас, ПМГ „ Акад. Иван Гюзелев”- Габрово

Михаела Касчиева, 9 клас, ПМГ „ Нанчо Попович” – Шумен

3-о място: Ашкън Ахмедов, 9 клас, ПГТС „Хр. Смирненски” – Разград

  1. II. Есета

5-8 клас

1-во място: Калоян Димитров, 6 клас, ОУ „Никола Икономов” – Разград

2-ро място: Марияна Липкова , 6 клас, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – Силистра

3-о място: Елена Инджова, 5 клас, МГ „Атанас Радев” – Ямбол

9-12 клас

1-во място: Теодора Кънева, 12 клас, ГЧЕ „Екзарх Йосиф” – Ловеч

1-во място: Моника Метева, 12 клас, IIСОУ „Проф. Никола Маринов” – Търговище

2-ро място: Ина Николова, 11 клас, СОУ „Васил Левски” – Севлиево

2-ро място: Ангел Стоянов, 11 клас, ПГЕ „Ал. Попов” – Велико Търново

3-о място: Веселена Халачева, 10 клас, Клуб за автентичен фолклор и краезнание – Тервел

III. Презентации

5-8 клас

1-во място: Боби Занев, 5 клас, ОУ „Митрополит А. Велешки” – Самоков

2-ро място: Катерина Минкова, 6 клас, СОУ „Николай Катранов” – Свищов

3-о място: Марин-Николай Мирчев, 6 клас, 32 СОУ „Св. Климент Охридски” – София

3-о място: Станислав Вълков, 5 клас, СОУ „Отец Паисий” – Кърджали

9-12 клас

1-во място: Румяна Сиракова, 11 клас, Ученическо общежитие „В. Димитров” – Смолян

2-ро място: Елисавета Павлова, 9 клас, ПГ „Св. Константин Фотинов” – Самоков

3-о място : Антония Патинова, 11 клас, ПМГ „Яне Сандански” – Гоце Делчев

  1. IV. Пътеписи, очерци, интервюта

5-8 клас

1-во място – не се присъжда

2-ро място: Христина Иларионова, 5 клас, ОУ „Васил Левски” – Русе

3-о място – Павела Петрова, 8 клас, ОУ “Хр. Ботев” – Исперих

9-12 клас

1-во място: Тонислава Парушева, 11 клас, СОУ „Др. Петър Берон” – Свиленград

2-ро място: Мирослав Митков, 11 клас, СОУ „П.Р.Славейков” – Кърджали

3-о място: Цветая Русева, 11 клас, ГПЧЕ „Екзарх Йосиф” – Разград

  1. V. Стихове и разкази

5-8 клас

1-во място – не се присъжда

2-ро място: Зорница Андонова, 8 клас, ОУ „Св. Климент Охридски” – с. Дуранкулак, област Добрич

3-о място: Мирослав Йовчев, 4 клас, 10 ОУ „Алеко Константинов” – Перник

9-12 клас

1-во място – не се присъжда

2-ро място: Юлиана Гърбова, 9 клас, СОУ „Хр. Ботев” – Карнобат

3-о място: Цветелина Йокова, 11 клас, ПМГ „Яне Сандански” – Гоце Делчев

3-о място: Фатме Ибрахим  Фета, 11 клас, ПМГ „Яне Сандански” – Гоце Делчев

  1. VI. Рисунки

5-8 клас

1-во място: Тодор Тачев, 6 клас, 8 СОУ „Ал. Пушкин” – Варна

2-ро място:Гергана Дечева, 8 клас, Народно читалище „Развитие 1869” – Дряново

3-о място: Виктория Василева, 5 клас, СОУ „Ангел Каралийчев” – Стражица

9-12 клас

1-во място: Григор Григоров, 12 клас, СОУ „П.Р. Славейков” – Добрич

2-ро място: Светослав Митов, 10 клас, ПМГ „Акад. Иван Ценов” – Враца

3-о място: Георги Граждански, 10 клас, СОУ „Алеко Константинов” – Луковит

 

Наградени учители

  1. Валентина Вучева – 32 СОУ „Св. Климент Охридски”, София
  2. Варя Тодорова – Враца
  3. Веселина Милушева – ПГТС „Хр. Смирненски”, Разград
  4. Галя Рошелова – СОУ „Н. Катранов”, Свищов
  5. Димитър Димов – СОУ „П.Р. Славейков”, Кърджали
  6. Мариана Иванова – ОУ „Иван Вазов”, Горна Оряховица
  7. Мариана Стефанова – ПГТ „Пенчо Семов”, Габрово
  8. Мима Бенчева – Карнобат
  9. Павлина Марковска – Смолян
  10. Стойка Маринова – Клуб за автентичен фолклор и краезнание, Тервел
  11. Таня Попова – Севлиево
  12. Таня Трапова – Гоце Делчев