СПРАВКА – ГРАФИК – Областен етап

СПРАВКА – ГРАФИК – Областен етап

Публикувано от:

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ОБЛАСТНИЯ ЕТАП НА III-ИЯ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ НА РУСКАТА ПОЕЗИЯ, ПЕСЕН И ТАНЦ “ПУСТЬ ВСЕГДА БУДЕТ СОЛНЦЕ” – 2016Г.

Дата и място на провеждане Област Координатор от НДРусофили Заявен брой Похвален лист Забележка
1 2 3 4 5 6
1. 16 април, зала в Общ. Силистра Силистра Нина Димитрова

0888 816 821

ninad_ss@abv.bg

 

2. 16 април, 10:00ч. Централен клуб на пенсионера – Ямбол Ямбол Магдалена Георгиева

0885 302 472

mgsv@abv.bg,

 

3. 22 април, 10:30ч.

Родопски драматичен театър

Смолян Павлина Марковска

0882 501 996; 0887 611 688; 0988 914 206

p_markovska@abv.bg

 

 

4.

23 април, 10:30ч, Драматичен театър- малка зала Монтана Й. Върбанов –

0878 363 730

dancho43@abv.bg

 

 

 

5. 23 април, зала „Катя Попова” – Плевен Плевен Пламен Александров

0878 129 736

rusofilipleven@abv.bg plamen.aleksandrov@abv.bg

 

6. 23 април, зала „Възраждане” – Габрово Габрово Стефан Кънев

0888 811 086;

0882 946 704

sh.kanev@abv.bg rusofili_gabrovo2015@abv.bg

 

7. 23 април, открита сцена в градската градина – гр. Харманли

(при лошо време – Народно читалище „Дружба”)

Хасково

(провежда се в гр. Харманли)

Грозданка Карагьозова

0888 706 708

dani_k@abv.bg

 

8. 23 април, зала на Дружество за приятелство с народите на Русия „Берьозка”, ул. „Ив. Вазов” 25 Пловдив Виктор Простов

0888 119 001

v.prostov@mail.ru

 

9. 23 април, 10:30ч.,- Терасата на Салон Синфониета, Видин Видин Ласко Каменов

0888 513 403

lubovik50@abv.bg

 

10. 23 април, 10:00ч., Народно читалище „Аура”, София, бул.  „Александър Стамболийски” 175 София- град

София-област

Васка Попова

0897 390 551

0879037 003

rusofili@abv.bg

11. 23 април, 10:00 ч., НЧ „Развитие” – гр. Враца Враца НЧ „Развитие

092/62 15 73/42 47 40

chitalishte_rasvitie@mail.bg

12. 9 май, 10:00ч., Дом на културата Нефтохим, Бургас

 

Бургас Женя Илиева

0888 706 881

j.ilieva@paeoniarubra.com

 

13. 11 май, 10:00ч., СОУ

„П.Р. Славейков” – Кърджали

Кърджали Димитър Димов

0888 784 369

dimdimov@dir.bg

 

14. 12 май, НЧ „Развитие – 1869” – Разград Разград Любомир Герганов

0892 236 317

lubomir_lsg@dir.bg

 

15. 12 май, 16:00ч., НЧ „Братство” – Кюстендил Кюстендил Катерина Янчева

0879 155 262

katerina.qncheva@abv.bg

 

16. 13 май,, 11:00ч., Младежки дом – Перник Перник Никола Радков

0888 823 213

n_radkov@abv.bg

 

17. 14 май, 10:00ч., Младежки дом Добрич Гинка Колева

0899 500 517

koleva1@abv.bg

 

18. 15 май,

Горна Оряховица, НЧ “Напредък-1869”

В. Търново Румен Петров

0888 708 665

rppdir@abv.bg

 

19. 16 май, 10:30ч.,  НЧ „Н. Й. Вапцаров”

Благоевград

Благоевград Юлиян Гошев

0888 200 219

makltd@abv.bg

 

20. 21 май, 10:30

НЧ „Климент Охридски”

Ст. Загора Ирина Минева

0887 747 169

i_b_m@mail.ru

 

Елена Ангелова

0879 169 855;

0875 101 751

stil_ena@abv.bg

 

21. 27 май 14:00, Читалището Пещера Пазарджик

(Провежда се в Пещера)

 

Димитър Пелев

0887 047 799

sigma1993@abv.bg

22. 28 май, 10:00ч., НЧ

„Добри Войников”

Шумен Николай Николов

0888 505 298

0899 174 023

skshumen@abv.bg

 

23. 28 май, 11:00ч.

Открита сцена – квартал „Вароша”

(При лошо време – в НЧ „Наука”)

Ловеч Минко Симеонов

0887 150 128

m_simeonov@abv.bg

24. 28 май, 14:00ч. Пленарна зала на Община Варна Варна Албена Шавел

0896 636 304

shana66@abv.bg

 

Ян. Вичев

0887 380 925

25. 29 май, 10:00`

Доходно здание

Русе Анатоли Паришков

0899 970 670

paris_ood@abv.bg rusofili_ruse@abv.bg

26. 1 юни, 14:00ч.,

Военен клуб

Сливен Юрий Янков

0898 887 988

vt09@abv.bg