„ОБИЧАМ МОЯТА РОДИНА” – Протокол

ПРОТОКОЛ

ЗА КРАЙНОТО КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В СЕДМИЯ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА „ОБИЧАМ МОЯТА РОДИНА”

 

  • Конкурсът бе организиран от НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ РУСОФИЛИ, със съдействието на СБУ и бе посветен на:

 

  • 1335 години от създаването на българската държава (681)
  • 1190 години от рождението на Константин Кирил Философ (862)
  • 1000 години от първото споменаване на руския манастир на Атон „Свети Памталеймон“ (1016)
  • 1140 години от рождението на Свети Иван Рилски (876)
  • 695години от рождението на Сергий Радонежски (1321)
  • 645 години от основаването на Търновската книжовна школа (1371)
  • 205 години от основаването на Царскоселския лицей (1811)
  • 200 години от рождението на първия български екзарх Антим І (1816)
  • 55 години от първия космически полет (1961)

 

  • Конкурсът се проведе от 01.11.2015 г. до 25.06.2016 г., в шест поредни и един финален кръг.
  • В конкурса взеха участие повече от 1000 деца.
  • Класирането на рисунките на децата бе анонимно /по номер на рисунката, без посочване имената на младите художници/, отделно за всеки кръг и общо за конкурса:

 

  • ОТ ПОСЕТИТЕЛИТЕ НА ФЕЙСБУК СТРАНИЦАТА

 

  • ОТ ЖУРИ.

 

НА БАЗАТА НА РЕГЛАМЕНТА И ПОСТИГНАТИТЕ РЕЗУЛТАТИ СА УТВЪРДЕНИ КЛАСИРАНЕ И НАГРАДИ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В КОНКУРСА, КАКТО СЛЕДВА :

 

  1. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ НА РИСУНКИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО ВЪВ ФЕЙСБУК

 

І МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

СИЯНА ГАНЦАРОВА, рисунка № 3.1.98, Горна Оряховица

АЛЕКСАНДРА ЦВЕТКОВА, рисунка № 6.2.60, Плевен

КАЛИН АБРАШЕВ, рисунка № 5.3.21, Чепеларе

 

ІІ МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

ЕМАНУЕЛА ВРИЧЕВА, рисунка № 2.1.98, Белене

МАРТИН КОПОЕВ, рисунка № 3.2.20, с. Ореш, обл. В. Търново

ДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА, рисунка № 3.3.28, Свищов

 

ІІІ МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

АННА-МАРИЯ ЛЕОНИДОВА, рисунка № 5.1.125, Белене

ВЕРОНИКА КЕХАЙОВА, рисунка № 1.2.35, Ардино

ГАБРИЕЛА ТРИФОНОВА, рисунка № 4.3.16, Свищов

 

  1. КРАЙНО КЛАСИРАНЕ НА РИСУНКИТЕ ОТ ЖУРИТО

 

І МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

ВЯРА ПЕНЧЕВА, рисунка № 6.1.138, Габрово

ОЛЬГА КОНОНОВА, рисунка № 5.2.55, Мотыгино, РФ

УЛЬЯНА ГАВРИЛОВА, рисунка № 5.3.40, Болград, Украйна

 

ІІ МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

ПАУЛИНА СРЕДКОВА, рисунка № 1.1.62, Севлиево

КАТЕРИНА ПОДУБНЯК, рисунка № 1.2.71, Болград, Украйна

ЕВА ИВАНОВА, рисунка № 3.3.15, Болгард, Украйна

 

ІІІ МЯСТОНАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

ЙОВАНА АСЕНОВА, рисунка № 4.1.139, Плевен

МИРЕЛА БОЖКОВА, рисунка № 4.2.11, Карнобат

ГАЛИНА ЛЕТВИНЕНКО, рисунка № 6.3.53, Болград, Украйна

 

  1. КЛАСИРАНЕ НА ХУДОЖНИЦИТЕ ЗА НАЙ-АКТИВНО УЧАСТИЕ В КОНКУРСА

 

І МЯСТО  /6 кръга, 6 рисунки/НАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

Алина Калачян, Болград, Украйна

Теодора Василева, Севлиево

Михаела Лалева, Севлиево

Аксел Ферадов, Ардино

Ангел Терзиев, Ардино

Анжелина Жекова, Ардино

Баран Ахмедов, Ардино

Бариш Дурмуш, Ардино

Даниел Богданов, Ардино

Дениз Дурмуш, Ардино

Денис Емурлов, Ардино

Дениз Шакиров, Ардино

Дениз Алиев, Ардино

Джевдет Хайрула, Ардино

Джесур Дурмуш, Ардино

Джесур Юджел, Ардино

Дамла Якуб, Ардино

Енес Али, Ардино

Здравко Пашов, Ардино

Надя Петрова, Ардино

Окан Мустантиков, Ардино

Пънар Халибрям, Ардино

Радомир Адамов, Ардино

Тайфун Алиев, Ардино

Умут Юмеров, Ардино

Хасан Халилов, Ардино

Юсуф Еминов, Ардино

Атанас Чангарлиев, Ардино

Аксел Мурадов, Ардино

Анъл Осман, Ардино

Берин Делимехмедова, Ардино

Виктория Карамфилова, Ардино

Гамзе Исмаилова, Ардино

Дамла Юмерова, Ардино

Дилек Мустафа, Ардино

Еда Садула, Ардино

Елена Добрева, Ардино

Емир Исмаил, Ардино

Енда Джебеджи, Ардино

Ефе Азизов, Ардино

Жасмина Маринова, Ардино

Инджи Хасанова, Ардино

Каан Йеменджи, Ардино

Мелис Байрям, Ардино

Мерве Мустафова, Ардино

Моника Бамчева, Ардино

Нилай Алиева, Ардино

Нихан Мехмед, Ардино

Саваш Есадов, Ардино

Селинай Якубова, Ардино

Теодора Чаушева, Ардино

Хана Йорданова, Ардино

Айаз Дурмуш, Ардино

Беркай Сали, Ардино

Ебру Делиюсеин, Ардино

Емилияна Газенова, Ардино

Еней Йорданов, Ардино

Ерай-Джан Стойчев, Ардино

Златина Стефанова, Ардино

Ивайло Ангелов, Ардино

Илдъз Али, Ардино

Йоана Атанасова, Ардино

Мелек Мехмед, Ардино

Мелтем Мюмюнова, Ардино

Мерт Зинел, Ардино

Пелин Карабекирова, Ардино

Сесил Мюмюнова, Ардино

Теоман Бекир, Ардино

Туче Мустафова, Ардино

Яница Гавраилова, Ардино

Фунда Нурдинова, Ардино

Дилек Юсеинова, Ардино

Мелих Алиев, Ардино

Карделен Туран, Ардино

Едже Шабан, Ардино

Айля Мурад, Ардино

Десислава Карамфилова, Ардино

Цветелина Георгиева, Ардино

Елиф Кабакчиева, Ардино

Алекс Семерджиев, Ардино

Янко Филипов, Ардино

Мирослав Иванов, Ардино

Беркем Хайрула, Ардино

Елиф Дурмуш, Ардино

Ефсун Юмеров, Ардино

Джансу Ахмед, Ардино

Ясмин Мюмюн, Ардино

Аслъ Хасан, Ардино

Есин Шакир, Ардино

Симге Касим, Ардино

Мелиха Коджавестанова, Ардино

Есин Юмерова, Ардино

Невин Хасан, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Арда Джебеджи, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Дуйгу Хаджиали, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Ралица Минкова, Плевен

Ерика Цветкова, Плевен

Ралица Йорданова, Плевен

Рая Николова, Плевен

Велислава Кожухарова, Плевен

Мая Въчковска, Плевен

Теодор Карлов, Хасково

Ана-Мария Петрова, Хасково

Биляна Борисова, Хасково

Георги Илчев, Хасково

Симона Габрова, Хасково

Калина Димитрова, Хасково

Едиз Хикмет, Хасково

Мартин Найденов, Хасково

Ангел Ангелов, Хасково

Вяра Казакова, Хасково

Бончо Янев, Хасково

Дейвид Лавчев, Хасково

Гюнер Али, Хасково

Ивелина Колева, Хасково

София Плачкова, Хасково

Кристиян Джургов, Хасково

Бен Фиданов, Хасково

Иван Богоев, Хасково

Диляра Илиазова, с. Троица, обл. Шумен

 

ІІ МЯСТО /5 кръга, 5 рисунки/НАГРАДА: ГРАМОТА НА НДР:

Даниела Войт, Болград, Украйна

Тетяна Круглей, Болград, Украйна

Виктория Згардан, Болград, Украйна

Снежана Басина, Болград, Украйна

Ясен Лесидренски, Севлиево

Станислав Тодоров, Севлиево

Преслав Петров, Севлиево

Фахрие Хайрула, Ардино

Едже Хасан, Ардино

Инджи Джила, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Кристиян Караджов, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Еда Хабибова, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Елис Ахмед, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Алексия Пачева, Плевен

Яна Хинкова, Плевен

Сияна Емануилова, Плевен

Белослава Цветанова, Плевен

Кристиан Иванов, Плевен

Божидар Дойков, Хасково

Камелия Георгиева, Хасково

 

ІІІ МЯСТО  /4 кръга, 4 рисунки/НАГРАДА: ГРАМОТА НА НДР:

Катерина Королева, Болград, Украйна

Алина Бальжик, Болград, Украйна

Снежана Вильгемская, Болград, Украйна

Яна Шпаченко, Болград, Украйна

Варвара Андрева, Новгородска област, РФ

Мария Волкова, Магадан, РФ

Ирина Минка, Магадан, РФ

Ани Шахпазова, Бургас

Ася Шишкова, Бургас

Стелияна Желязова, Бургас

Тодор Ангелов, Бургас

Авсе Христова, Бургас

Стефка Краева, Бургас

Александра Тотова, Севлиево

Борис Кръстев, Севлиево

Гергана Василева, Севлиево

Велина Вачева, Севлиево

Габриела Христова, Севлиево

Симай Мехмедова, Ардино

Гамзе Бекирова, Ардино

Берк Карахасанов, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Дилара Паша, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Берин Чауш, с .Бял Извор, обл. Кърджали

Дани Георгиев, Белене

Биляна Николова, Белене

Митко Петров, Плевен

Адриана Роси, Плевен

Александра Пенковска, Плевен

Мартин Вълковски, Плевен

Виктория Петкова, Плевен

Никол Николова, Плевен

Юлия Василева, Плевен

Гергана Пенкова, Хасково

Диляра Илиазова, с. Троица, обл. Шумен

 

  1. УЧИТЕЛИ, РОДИТЕЛИ И РЪКОВОДИТЕЛИ, НАЙ-АКТИВНО УЧАСТВАЛИ В ОРГАНИЗИРАНЕТО, ПРОВЕЖДАНЕТО И ПОСТИГАНЕ ЦЕЛИТЕ НА КОНКУРСА НАГРАДА: ДИПЛОМ НА НДР:

Айгюл Мехмедали, с. Бял Извор, обл. Кърджали

Александър Милушев, Хасково

Ана Христова, Плевен

Анета Петрова, Плевен

Атанаска Желязова, Бургас

Атие Шакирова, Ардино

Боряна Иванова, Плевен

Валя Ненкова, Болград, Украйна

Веска Стоянова, Ардино

Галина Пилипенко, Магадан, РФ

Галина Шевцова, Магадан, РФ

Галя Рошелова, Свищов

Галя Филипова, Белене

Генади Иванов, Свищов

Гюлджан Салиева , Ардино

Даниела Бодурова-Кехайов, Ардино а

Даниела Василева, Карнобат

Детелина Винева, Севлиево

Детелина Ковачева, Севлиево

Диляна Ерияшева, Белене

Димитрина Александрова, Ардино

Димка Пенчева, Габрово

Димка Стойкова, Севлиево

Елка Арнаудова, Белене

Елка Бобева, Горна Оряховица

Елка Врайкова, Белене

Емилия Соколова, Ардино

Ивета Христова, Плевен

Инна Андреева, Новгородска област, РФ

Йоана Тодорова, Плевен

Катерина Гагева, Бургас

Красимир Кръстев, Хасково

Красимира Славчева, Горна Оряховица

Людмила Стайкова, Хасково

Мадлена Гоцова, Севлиево

Маргарита Караманова, Карнобат

Мариана Димитрова, Горна Оряховица

Мариела Хитрова, Плевен

Марина Волкова, Магадан, РФ

Марияна Христова, Севлиево

Маряна Заря, Мотыгино

Мергюл Салиева, с. Троица, обл. Шумен

Милена Николова, Плевен

Миронка Христова, Севлиево

Надка Шалваркова, Белене

Наталья Сюзева, Мотыгино

Николай Ненков, Севлиево

Николина Пенчева, Ардино

Нина Коева, Карнобат

Оксана Костюкова, Магадан, РФ

Олеся Рымарь, Магадан, РФ

Ольга Баландович, Магадан, РФ

Ольга Гребенщикова, Магадан, РФ

Радка Колева, Карнобат

Ралица Маркова , Карнобат

Росица Добранчева, Белене

Росица Златева, Белене

Румяна Димитрова, Ардино

Светлана Христова, Севлиево

Северина Койнарчева, Ардино

Сийка Мънева, Белене

Силвия Моневска, Плевен

Стела Копоева, с. Ореш, обл. В. Търново

Стефка Джантова, Белене

Стойна Илиева, Варна

Стоянка Червенкова, Карнобат

Татьяна Быкова, Мотыгино

Татьяна Сайтарлы, Болград, Украйна

Татяна Николова, Плевен

Теменужка Ангелова , Ардино

Теодора Тодорова, Плевен

Тинка Димитрова, Карнобат

Толя Славова, Плевен

Христина Цветкова, Плевен

Цанка Ненчева, Севлиево

Цветанка Златкова, Чепеларе

 

  1. НАЙ-МЛАДИ ХУДОЖНИЦИ УЧАСТВАЛИ В КОНКУРСА – НАГРАДА: ГРАМОТА НА НДР и ПРЕДМЕТНА НАГРАДА:

Стоян Илиев, Варна

 

  1. КЛАСИРАНЕ НА РИСУНКИТЕ ПО КРЪГОВЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО ВЪВ ФЕЙСБУК – НАГРАДА: ГРАМОТА НА НДР:

 

І място

СТЕЛА МИНЧЕВА, рисунка № 1.3.11, Ардино

ЕВГЕНИЙ АСКАРИ, рисунка № 2.1.96, Белене

 

ІІ място

ЕЛМИРА ЛОРИНКОВА, рисунка № 1.1.154, Белене

ЗАХАРИ ИВАНОВ, рисунка № 2.1.95, Белене

КАЛОЯН БОНЕВ, рисунка № 3.1.148, Дряново

ГЕРГАНА ДЕЧЕВА, рисунка № 3.3.27, Дряново

СИЛВИЯ ЗЛАТКОВА, рисунка № 5.2.27, Чепеларе

МАРИЯ ИЛИЕВА, рисунка № 6.1.156, Варна

ЯСЕН ПЕНЧЕВ, рисунка № 6.2.59, Габрово

 

ІІІ място

ВИКТОРИЯ АЛЕКСАНДРОВА, рисунки № 1.1.157 и № 5.1.66, Белене

АЛПАЙ ДУРМУШ, рисунка № 1.3.18, Ардино

КРИСТИНА ДИМОВА, рисунка № 2.3.35, Болград, Украйна

ЯНИСЛАВ МАТОВ, рисунка № 3.1.199, Белене

КСЕНИЯ ВОЕВОДИНА, рисунка № 4.2.38, Саратов, РФ

ТИХОМИР ДИНЕВ, рисунка № 5.3.52, с. Търнава, обл. Враца

МЕЛИСА ЯШАРОВА, рисунка № 6.2.66, с. Александрово, обл. Ловеч

АРИАНА ГИНЕВСКАЯ, рисунка № 6.2.76, Болград, Украйна

 

  1. КЛАСИРАНЕ НА РИСУНКИТЕ ПО КРЪГОВЕ ОТ ЖУРИТО – НАГРАДА: ГРАМОТА НА НДР:

 

І място

ДОРИНА ЛЮЦОВА, рисунка № 1.3.19, Дряново

ДИВНА ПЕТРОВА, рисунка № 2.1.123, Плевен

ЕВГЕНИЯ АРАБАДЖИ, рисунка № 2.2.74, Болград, Украйна

МАРИЯ СЛАВСКАЯ, рисунка № 3.2.81, Магадан, РФ

ВИКТОРИЯ ХИМАЧ, рисунка № 4.3.20, Магадан, РФ

ТРАЯНА ВАСИЛЕВА, рисунка № 5.1.132, Севлиево

ДЕНИЦА ДИМИТРОВА, рисунка № 6.2.63, Карнобат

 

ІІ място

ДИЛЯРА РЕДЖЕБОВА, рисунка № 1.2.25, Ардино

МАРИЯ МУТОВА, рисунка № 1.3.20, Дряново

КАТЕРИНА ПОПОВА, рисунка № 2.1.110, Плевен

АРИАНА ЧЕРНАЯ, рисунка № 2.2.73, Болград, Украйна

АЛЕНА БЕЛОВА, рисунка № 2.3.39, Мотыгино, РФ

ЮЛИЯ БАШЕЕВА, рисунка № 3.3.14, Болград, Украйна

ТЕРЕЗА МИТЕВА, рисунка № 4.1.175, Севлиево

КСЕНИЯ САВКОВА, рисунка № 4.2.92, Магадан, РФ

КСЕНИЯ НЕБОГИНА, рисунка № 4.3.1, Узбекистан

ВАСИЛЕНА ВАСИЛЕВА, рисунка № 5.1.73, Бяла Слатина

АНАСТАСИЯ ГРОХАЛЬСКАЯ, рисунка № 5.3.27, Мотыгино, РФ

ЗОРНИЦА НИКОЛОВА, рисунка № 6.1.102, Плевен

МАРИНЕЛА ЧЕНЕШЕВА, рисунка № 6.2.61, Карнобат

АНАСТАСИЯ ГРИНИШАК, рисункеа № 6.3.61, Болград, Украйна

 

ІІІ място

МАРИНА САКАРСКА, рисунка № 1.1.141, Плевен

ДИЛЯНА БЕЛЧИНСКА, рисунка № 1.2.55, с. Лопян, обл. Софийска

САНИЕ АЛИ, рисунка № 1.3.12, Ардино

ЕЛИЗАВЕТА ВОЛКОВА, рисунка № 2.2.71, Мотыгино, РФ

ЕВГЕНИЯ ВОЛЯНЮК, рисунка № 2.3.50, Болград, Украйна

АЛЕКСЕЙ СОЛОДУХИН, рисунка № 3.1.188, Бурятия, РФ

МАРИНА ПОРХАЕВА, рисунка № 3.2.82, Магадан, РФ

ВИКТОРИЯ КАМБУР, рисунка № 3.3.17, Болград, Украйна

ВИКТОРИЯ ТОДОРОВА, рисунка № 4.1.164, Бяла Слатина

НИКОЛА ГЕРДЖИКОВ, рисунка № 4.3.2, Карнобат

ФАБИАНА ВЪЛКОВА, рисунка № 5.2.83, Карнобат

ВИКТОРИЯ КУНЕВА, рисунка № 5.3.49, Болград, Украйна

СТЕФАНИ ВАЧЕВА, рисунка № 6.1.140, Плевен

ВАЛЕРИЯ ДЖАБРАИЛОВА, рисунка № 6.2.88, В. Новгород, РФ

ГЕОРГИ ПЕТРАНОВ, рисунка № 6.3.41, с. Александрово, обл. Ловеч

 

  1. ЗА ПРИНОС В ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНКУРСА, с ПОХВАЛЕН ЛИСТ НА НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ РУСОФИЛИ СЕ НАГРАЖДАВАТ – ХУДОЖНИЦИ, УЧИТЕЛИ, РЪКОВОДИТЕЛИ, ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЗАВЕДЕНИЯ, ЧИТАЛИЩА и т. н.:

 

БЪЛГАРИЯ

 

Област Бургас

Град Бургас

ЛФ „Фантазия“

АНЕЛИЯ РАЙЧЕВА

БИЛЯНА КОЗАРЕВА

ДАНАЯ ОГНЯНОВА

ИГБАЛ КАРАМФИЛОВА

ЛИЛЯНА НИКОЛОВА

МЕЛИСА МИТЕВА

СВЕТЛА МИНЧЕВА

СВЕТЛА ОГНЯНОВА

СИМЕОН ИВАНОВ

СТАВРИ БОРИСОВ

ФИЛКА ШИШКОВА

ХАРИ ЕМИН

 

гр. Карнобат

СОУ ”Свети свети Кирил и Методий”

АЛЕКСАНДЪР БЛЕЦОВ

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ

МЕРЛИН СОЛАКОВА

МОНИКА ФОТЕВА

СВОБОДА ДИМИТРОВА

СТАНИСЛАВА СТОЯНОВА

ХРИСТИЯНА СТОЯНОВА

 

Област Варна

самостоятелно

ЖИВКО ВЪЛКАНОВ

 

Иванка Владимирова

 

Област Велико Търново

град Горна Оряховица

ЦДГ „Първи юни“

 

СОУ „Вичо Грънчаров“

АЛЕКСАНДРА НЕДЕВА

АН-РЕДЖИНА КУШЕВА

ИВАНЕСА МИХАЙЛОВА

ПРЕСЛАВ КОЖУХАРОВ

 

Николинка Попйорданова

Стефка Берекетова

Стефка Маркова

 

град Свищов

СОУ „Николай Катранов“

 

Област Враца

град Бяла Слатина

ЦДГ „Детелина“, Арт-Ателие „Цветна Магия“

АНДРИАНА ЕВГЕНИЕВА

ДИАНА ЦЕНКОВА

ИВЕТ МИХАЙЛОВА

ИЛИЯН ПЕТРОВ

МАРИЯ РАШОВСКА

НАТАЛИ ПАШОВСКА

ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ

 

Мариета Иванова

Мая Илиева

Илинка Горанчовска

Андрияна Димитрова

Румяна Василева

Дияна Димитрова

 

НУ „Цани Гинчев“

АЛЕКСАНДЪР БАНЧОВСКИ

ВЛАДИМИР ПЕЕВ

МАРИЯ ВЕЛЕВА

НЕВЕЛИНА НИКОЛОВА

СИМЕОНА НИКОЛОВА

ХРИСТИНА КЪНЧЕВА

 

Атанаска Пеева

Нина Петракиева

Севделина Бенчева

Радиум Тутовски

Магдалена Цветкова

 

ЦДГ „Незабравка”

АЛИСИЯ ДИНКОВА

ГЕОРГИ НИКОЛОВ

МЕЛАНИ КИЛИДЖИЙСКА

МИКАЕЛА КРЪСТОВА

МИРОСЛАВ КИЛИДЖИЙСКИ

СИМОНА ЙОРГОВА

СИМОНА СИМЕОНОВА

СТАНИСЛАВ ФИЛИПОВ

ТЕОДОР КАРАДЖОВ

 

Мария Димитрова

Мариела Цонова

Лъчезар Лазаров

Галина Георгиева

Виолета Славова

Диана Никовска

Наджибе Калеева

 

ЦДГ „Радост“

АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ

ВИКТОРИЯ ХЛЕБАРСКА

ЕВА ИВАНОВА

ЕЛИЗАБЕТ ЯШАРОВА

ЕМИЛ ИВАНОВ

ИВА ПЕТРОВА

ИВАЙЛА ДОНОВА

ИВАН ПАНОВСКИ

КИРИЛ ГЕОРГИЕВ

МАТЕО ВАСИЛЕВ

МИРОСЛАВ МАРИНОВ

ФИЛИП ПАВЛОВ

 

Анета Коновска

Павлина Муташка

Снежана Начева

 

с. Търнава

ОУ „Христо Ботев“

БОРИСЛАВ КИРИЛОВ

МАРИНА СЕМКОВА

 

Ирена Янкова

Маргарита Александрова

Цветелина Късльовска

Наталия Бельова

Маргарита Александрова

 

град Козлодуй

„Център за обществена подкрепа“

АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ

СИМОНА ЯНКОВА

 

Ина Лилова

Силвия Христова-Дунова

 

Област Габрово

Град Габрово

ЦДГ „Мечо Пух“

ВЕСЕЛЕЕЛ ИЛИЕВ

МАРИЕЛА МОЧУКОВА

РОСТИСЛАВ МАРИНОВ

СТЕЛА РАДЕВА

ТЕА ЦАНКОВА

 

Силвия Митрофанова

Велимира Петкова

Диана Димитрова

Христина Урукова

 

Град Дряново

Народно читалище „Развитие – 1869”

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

МЕЛИСА МЛАДЕНОВА

СИЯНА ЦАНЕВА

 

Антоанета Ставрева

Мария Маркова

 

Град Севлиево

ЦДГ „Радост“

АЛЕКСАНДРА БОЯНОВА

ДЕА ДИМОВА

ДЕВИНА ДЯНКОВА

ДИМИТЪР БОЕВ

ДИЯНА ИЛИЕВА

ЕЛИЦА ПЕЕВА

ИВАЙЛА САВОВА

ИВАЙЛА ЦВЕТКОВА

КРИСТИЯН МЕТЕВ

МАРИНА СИМЕОНОВА

МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ

НЕВЕНА ГЪЛЪБОВА

СИМЕОН СТОЯНОВ

СОФИЯ ПЕТРОВА

ТИХОМИРА ВАСИЛЕВА

ХРИСТИНА ХРИСТОВА

 

Второ ОУ „Стефан Петев“

АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА

АЛИ ИБРЯМОВ

АРЗУ АЛИЕВА

ВЕНЕРА МИНЕВА

ИВАЙЛА КОСТОВА

ЛЮБЕНА ЛЮБЕНОВА

МАРТИН ИЛИЕВ

ЯНКО ГАНЧЕВ

 

Област Кърджали

Град Ардино

ОДЗ „Слънце“

БИЛГЕ ЮЗЕИРОВА

РУЯ ТЕРЗИ

 

СОУ „Васил Левски“

АКСЕЛ МЮМЮНОВ

БЕРК ЕМИН

ВАЛЕНТИН ХАДЖИЙСКИ

ВОЛКАН МУСТАФОВ

ДЕНИСЛАВ КАРААСЕНОВ

ДИНЧЕР ИСМАИЛ

ЕРДЕМ ИСМАИЛ

ЕРЕН ХАСАНОВ

ЕФЕ ХАЙРУЛА

ТУНА АЛИЕВ

УМУТ АХМЕДОВ

 

ОДК – Ардино

БЕРК ШЕРИФ

ВИЛИЯНА СИМОВА

ГЬОРКЕМ ФЕРАД

ДИЛЕК КАРАИБРЯМ

ЕДИС БАЙРЯМ

ЕЛИЦА КАРАМИТЕВА

ИВАЙЛА СТАВРЕВА

НЕХИР КАСИМ

РАСИМ АЛИ

СЕВГИ КАРАХАСАН

СЕЧИЛ ФЕЙЗУЛОВА

СИДЕЛИЯ МУТЛУ

СИНЕМ ЧАУШ

СТИЛИЯНА ДРАГИЕВА

СУЗАН ЧОЛАКОВА

ТУУЧЕ ХАЛИЛ

ФУНДА ИБРЯМОВА

ЯСМИН САДУЛА

 

Мюзейен Делиюсеин

 

Село Бял Извор

ЦДГ „Мир“

АКЪН МИТКОВ

АНЪЛ ХРЮСТЕМ

АТИЛЛА СОЛАК

БЕНСУ САРАЛИ

БЕРКАНТ АХМЕД

БИЛЯЛ ПАША

ДАНАЯ МУСТАФАДЖИКОВА

ДЕФНЕ СОЛАКОВА

ЕГЕ АХМЕД

ЕДИС САРАЛИ

ЕЛЕНА ХАДЖИЕВА

ЕФЕ ХАДЖИЮСЕИН

ЙОАНА ДАСКАЛОВА

МЕРИН ДЕЛИЮСЕИН

НИХАТ МЕХМЕД

ОКАН ХАСАН

САВАШ АХМЕД

ЪШЪЛ БЕРБЕР

 

Град Кърджали

ОДК, Школа по изобразително изкуство- „Палитра”

АЛЕЙНА ПЕТКОВА

ДЖАНСУ МЕХМЕДАЛИ

ЕСРА ЮСЕИН

МАРИЯ-МАГДАЛЕНА ДЕЛЧЕВА

 

Златка Стайкова

Нели Араудова

Севинч Еминова

 

Област Ловеч

Село Александрово

СОУ „Св. Св Кирил и Методий“

АНТОАНЕТА МИРОСЛАВОВА

ВАСИЛ ВАСИЛЕВ

ВЛАДИМИР ИВАНОВ

ГЕОРГИ ГЕНОВ

ДЖЕЙЛЯН МЕТОДИЕВА

ДЖУЛИЯ ДИМИТРОВА

ЕЛЕОНОРА СТАНЧЕВА

ИВЕТА ИВАНОВА

ЛИЛИЯ ГЕНОВА

МАРТИН ДИМИТРОВ

МЕЛИС АСАНОВА

ПЕТЯ СТЕФАНОВА

РЕМЗИЕ АСАНОВА

ТИХОМИРА ГЕОРГИЕВА

ТИХОМИРА МЮМЮНОВА

 

Стела Петкова

Радославка Георгиева

Венета Горанова

 

Област Монтана

Град Вълчедръм

ОДЗ „Слънчице“

БЕАТРИС ГУЦИНА

ВАЛЕРИЯ ВЛАШКА

КРИСТИЯН ДИКОВ

ЛЮБОМИР ЯНКУЛОВ

 

Анета Филипова

Сеферина Стоянова

Съзлийка Копривчина

Нина Илиева

 

Област Пазарджик

Град Велинград

ПУ „Драган Манчов“

МЕТОДИ УЗУНОВ

МИРОСЛАВ МУТАФАЛОВ

 

Юлия Хорозова

 

Област Плевен

Град Белене

ОДЗ „Знаме на мира“

АНТАНИ ВЪРБАНОВ

БОРИС ДОМОЗИНОВ

ГАБРИЕЛА ЧОРАНОВА

ДЕНИСЛАВ НЕНКОВ

ДЕЯН ДИМИТРОВ

ДЖУЗИ Д`АМБРОЗИО

ЕМА КУЗМАНОВА

ИВАЙЛО ГУГУЧЕВ

ИВАЙЛО УЧАНОВ

КАТРИН ПЕЙЗАНОВА

ЛОРЕНА СТЕФАНОВА

МАКСИМИЛИЯНА ХРИСТОВА

МАРТИН ПАВЛОВ

ПАВЕЛ ДЖАНТОВ

ПАСКУАЛЕ Д`АМБРОЗИО

ПЛАМЕН СТЕФАНОВ

САМУИЛ ИВАНОВ

СТЕФАНИ ДЖАНТОВ

ТЕОДОРА ДИМИТРОВА

ФИЛИП РЪЖГЕВ

 

Град Плевен

ЦДГ № 5 „СЛЪНЦЕ”

АЛЕКСА ДИМИТРОВА

АЛЕКСАНДРА НАЙДЕНОВА

АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ

АЛЕКСАНДЪР ДАМЯНОВ

АНДРЕЯ ЙОТОВСКА

АНТОНИЯ ХРИСТОВА

БОЖАНА ХРИСТОВА

БОЖИДАР КУНЧЕВ

БОРИСЛАВ ПАРВАНОВ

ВИКТОР МИТАКОВ

ВИКТОР ТРИФОНОВ

ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА

ВИКТОРИЯ ИГНАТОВА

ВИКТОРИЯ ТЕРЗИЕВА

ВИКТОРИЯ ЦВЕТАНОВА

ВЯРА ВИДОЛОВА

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИ КУЗМАНОВ

ДЕА МИТОВА

ДЕЯН МИТКОВСКИ

ЕЛЕНА ГАНЧЕВА

ЗАХАРИ ЦЕНОВ

ИВАЙЛА ПЕТРОВА

ИВАЙЛО ТОДОРОВ

ИЗАБЕЛА ГЕОРГИЕВА

ЙОАНА ФИЛАТОВА

КРИСТИАН АТАНАСОВ

КРИСТИАНА ПЕТКОВА

КРИСТИНА ПЕТКОВА

ЛЮБОМИР ТОДОРОВ

МАРТИН ВЪЛОВ

МИЛА ЙОЛОВСКА

МИЛЕНА ФУРНИГОВА

МИРОСЛАВА МОНОВА

МОНИКА ЦВЕТАНОВА

НЕРМИН ИСМАИЛ

НИКОЛАЙ ЗАМФИРОВ

НИКОЛАЙ ЦВЕТКОВ

НИНА ЕНЧЕВА

ПЛАМЕНА НИКОЛОВА

РАЯ БЕНЧЕВА

СИМЕОН КАСТРОВ

СТЕФАН КИРИЛОВ

СТЕФАНИ НИКОЛОВА

ТЕРВЕЛ РУСЕВ

ТОДОР БЛИЗНАШКИ

ЦВЕТОМИРА ЦВЕТАНОВА

 

самостоятелно

Ивета Христова

 

Област Силистра

Град Тутракан

ЦДГ „Славянка“

АЛЕЙНА ЕРОЛ

АНДРЕА ГЕОРГИЕВА

ГАБРИЕЛА ПОПОВА

 

Димитрина Жекова

Дарина Миланова

Албена Маринова

Габриела Петрова

 

Област Смолян

Град Смолян

ОДЗ „Радост“

АЛЕКС КАМЕНОВ

АЛЕКСАНДЪР БИНЕВ

БЕТИНА ЧОНГАРОВА

БОЖАНА УЛЕВА

БОРИСЛАВА ШИДЕРОВА

ВЕНИСЛАВА СИРАОВА

ВИКТОРИЯ ЧАФАДАРОВА

ДАНИЕЛА БАРБОНАЛИЯ

ДЕНИЦА ВАНГЕЛОВА

ЕЛЕНА МИЛЕВСКА

ЗДРАВКО БАНСКИ

ИВАЙЛА НАЛБАНТОВА

ИВАЙЛО ШУКОВ

НИКОЛА ЧЕТРОКОВ

РАЯ КОКУДЕВА

РУМЕН НАЛБАНТОВ

САМИРА КАСЪМОВА

СИМОНА ЕМИЛОВА

СИМОНА РАЙЧЕВА

 

Мария Лебанова

Златка Кендерова

Нели Каменова

Саня Огнянова

 

Град Чепеларе

МИРОСЛАВА КЬОРОВА

ТЕОДОРА ВЛАДЕВА

 

Област София – град

Град София

140 СОУ „Иван Богоров“

БОРИСЛАВ БОНЕВ

МИГЛЕНА МАКАВЕЕНА

 

Елена Петрова

Самостоятелно

Стефан Арабаджиев

 

Област София област

село Врачеш

НИКОЛ РАЛЧОВСКА

 

Петя Ралчовска

 

село Лопян

ОУ „Христо Ботев“

АСЯ КОЧЕВА

ВАЛЕРИ ДИНКОВ

ВАСИЛ ВАСИЛЕВ

ВЕНЦИСЛАВА ПЕТКОВА

ВЕСЕЛИН ВАСИЛЕВ

ГЕРГИНА ПАВЛИНОВА

ГЕТО ВУНИНОВ

ЕМИЛ ЦВЕТАНОВ

ИЛИЯ РАКИТОВ

МАРИН ЦВЕТАНОВ

ТЕМЕНУЖКА ГЕОРГИЕВА

 

Мария Фердинандова

Надежда Нинова

Даниела Петрова

 

Село Малки Искър

ОУ „Г. Бенковски“

КРАСИМИР АЛЬОШЕВ

МАЛИНА ЛАЛЕВА

МАРИЯН СТОЯНОВ

МИРОСЛАВА ГЕОРГИЕВА

НАЧКО АЛЬОШЕВ

НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ

НИКОЛЕТА АНГЕЛОВА

НИКОЛИНА АНГЕЛОВА

ТАТЯНА ДИМИТРОВА

ЦВЕТЕЛИНА МАНОВА

ЮЛИЯ ЦВЕТКОВА

 

Калинка Трифонова

 

Област Хасково

гр. Тополовград

НУ „Св. Св. Кирил и Методий“

БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ

БОРИСЛАВА ГЕОРГИЕВА

ВАНЕСА КРАСИМИРОВА

ВИКТОРИЯ ТОДОРОВА

ДЕНИС ЛЮЦКАНОВ

ЕЛИЗАБЕТ МАРКОВА

ИВАЙЛА ТОДОРОВА

ИЛИЯ ИВАНОВ

НИКОЛ НЕДЯЛКОВА

ОГНЯН БОТЕВ

ТОМИСЛАВА ЙОРДАНОВА

ХРИСТО ГЕОРГИЕВ

ЯНА ПЕТРОВА

 

Добрин Парнаров

Стоянка Недялкова

Ваня Иванова

 

гр. Хасково

ОНЧ „Заря – 1858“, Компютърна школа „Вале“

ВИКТОР АТАНАСОВ

ВИКТОР БОЯДЖИЕВ

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ

ДРАГОМИР ВАНЧЕВ

 

Област Шумен

Град Шумен

ОДЗ „Светулка“

АРЗУ МЕХМЕД

БИЛЯНА АНТОНОВА

БИНЕЛ НАСЪФ

ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА

ГРАСИЕЛА ЗАХАРИЕВА

ДИЛЕК СЕЛЯЙДИНОВА

ЕМИР СЕЙФИ

КАЛОЯН СПАСОВ

КРИСТИАН ЙОРДАНОВ

КРИСТИАН ЧУХЛЕВ

САМИРА МЕХМЕД

ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ

ТЕОДОР ДИМИТРОВ

ФАТМЕ ДЖЕВДЕТ

ЯСМИН ХЮСЕИНОВА

 

Надежда Минчева

Генка Генкова

Божанка Ангелова

Антоанета Иванова

Калина Коева

Росица Златанова

 

РУСИЯ

 

г. Астрахань

Детский сад №138 „Радость“

АЛЕКСАНДР АБРАМОВ

ВЛАДИМИР СМИРНОВ

ДАНИИЛ ДЮКОВ

ЛАЗАРЬ ЧАСОВСКОЙ

МОЛЕНА ДЖУМАЕВА

РУСТАМ ШИНАЛИЕВ

ЮЛИЯ АНДРЕЕВА

 

Наталья Гузя

Татьяна Полякова

Ольга Смирнова

 

Республика Бурятия

МАДОУ №113 «Капитошка»

АЛЕКСЕЙ БУЯНОВ

АЛИНА БУДАЕВА

АЛИНА ГАНЕЕВА

АНЯ БОХОЕВА

АНЯ СЕРЕБРЯКОВА

АРИНА ВЛАСОВА

АРИША ЦЫРЕНОВА

АРТЕМ ГУБАНОВ

БАЗАР БАЗАРАКЦАЕВ

БЕЛИКТО ОЧИРТАРОВ

БОГДАН ГЛУШКО

ВЕРОНИКА ХАНТАЕВА

ВИКА ЗАХАРКО

ВИТЯ ЦЫРЕНДАШИЕВ

ВЛАД ЦЫДЕНЖАПОВ

ДАНИЛ ПАНТЕЛЕЕВ

ДАША СВИРИДОВА

ДАША СОКОЛОВА

ДАША ЧЕРНОВОЛ

ДАША ЧЕРНЫХ

ДАЯНА НИКИТИНА

ДИМА ФИЛИППОВ

ЕГОР ВЛАСОВ

ИГОРЬ КОВБАСЮК

ИЛЬЯ КОВАЛЕВ

КИРИЛЛ МЯСНИКОВ

КИРИЛЛ СОБОРОВ

КРИСТИНА БАДАЕВА

КСЮША ДРУЖИНИНА

КСЮША ШАГДАРОВА

ЛЕВ ШЕСТАКОВ

ЛЕНЯ КАВЕЛИН

ЛИЗА БАРАХОЕВА

ЛИЗА ВАСИЛЬЕВА

ЛИЗА ХЛЫЗОВА

ЛУБСАН ОЧИРТАРОВ

МАКСАР БОХОЕВ

МАША ПРОКОПЬЕВА

МИША ИЛЬИН

НАСТЯ ЖАЛСАНОВА

НАСТЯ КАЛАШНИКОВА

НАСТЯ ПЕРШИНА

ПОЛИНА ИВАНОВА

ПОЛИНА ИВАНОВА

ПОЛИНА ИВАНОВА

РИТА СЕРЕБРЯКОВА

РОМА МИХАЙЛОВ

САША РЫКОВ

СЕМЕН АМШЕЕВ

СЕРЕЖА ГАВРИЛОВ

СЭСЭГ БАДАЕВА

ТАНЯ СЕРЕБРЯКОВА

ТИМОФЕЙ ЯКШИН

ТИМУР ЛУБСАНОВ

ТУМЭН ЦЫРЕНДОНДОПОВ

ЭМИЛИЯ КОКШАРОВА

ЯН ДВОРНИКОВ

ЯНА ПЛЮСНИНА

ЯРОСЛАВ ЖУКОВ

 

Татьяна Сысюк

Людмила Романенко

Наталья Казакова

Татьяна Папилова

Дарья Сальникова

Наталья Сосорбармаева

Елена Амагзаева

Ольга Ильина

Татьяна Галичкина

Ирина Гребенщикова

Людмила Серебрякова

Ольга Цыренова

Ольга Дульская

Татьяна Грязнова

Елена Колмыкова

Татьяна Потапова

Ирина Гвозденская

Дарима Бадмаева

Аюна Ильина

Елена Косова

Наталья Цырендондопова

Ирина Тимофеевна

 

г. Иваново

МБДОУ „Детский сад № 79“

АНЯ УСОВА

АРТЕМ ГОЧЕНЬЮ

ВАРЯ АРТЮКОВА

ВАРЯ АРХИПОВА

ВИКА ПЕРМИНОВА

ЖЕНЯ ГЛУШКОВ

КИРИЛЛ ПОСЫЛИН

КСЮША КУЛЕНКОВА

МАКАР ДЕНИСЫЧЕВ

САША ЕГОРОВ

СЕМЕН ПОКРОВСКИЙ

СОНЯ РОМАШОВА

ЮРА ЖИРКОВ

 

Елена Шашунова

Ольга Шахова

Нина Бахтина

 

КРАСНОЯРСКИЙ КРАЙ

пос. МОТЫГИНО

МБОУ Мотыгинская СОШ №2

АЛЕНА КУДРЯВЦЕВА

АЛИНА ПОПОВА

ЕКАТЕРИНА БУРКШ

ЮЛИЯ ЗАРЯ

 

г. МАГАДАН

Детская художественная школа г.Магадан – студия „Я – Дизайнер“

АЛЕКСАНДР ОРЛИНСКИЙ

АЛЕКСАНДРА ТОМКО

АЛЕКСЕЙ ЗЕМСКОВ

АЛЕКСЕЙ ШАФЕРОВ

АЛИНА СИМОНОВА

АЛИСА НИКИШИНА

АНАСТАСИЯ АЛЕКСАНДРОВА

АНАСТАСИЯ ГРИБОВА

АНАСТАСИЯ ЗОЛОТАРЕВА

АНАСТАСИЯ СТЯТИТСКАЯ

АНАСТАСИЯ ЩЕТИНИНА

АНДРЕЙ ТАТАРЕНКОВ

АННА ТРУСКАЛ

АРИАДНА КАЗАНСКАЯ

АРСЕНИЙ МИРОШНИЧЕНКО

АРТЕМ АЛЕКСАНДРОВ

АРТЕМ КОЛЕСНИКОВ

АРТЕМ ШЕПИТА

ВАДИМ СНЯТКОВ

ВАЛЕРИЯ РЕПИНА

ВАЛЕРИЯ САНКОВИЧ

ВАЛЕРИЯ ТОМКО

ВЕРОНИКА ПАНТЕЛЕЙ

ВЕРОНИКА ФЕДОРЦОВА

ВИКТОР БЫКОВСКИЙ

ВИКТОРИЯ СТОУН

ВИТАЛИЙ МАРЧЕНКО

ГЕОРГИЙ РУДОЙ

ДАВИД ЕВСЮТИН

ДАРЬЯ НЕЧУНАЕВА

ДИАНА ПЕРВАКОВА

ДИАНА ЯМЩИКОВА

ЕГОР АЗАРОВ

ЕКАТЕЛИНА ФЕДОСЕНКО

ЕКАТЕРИНА БОРОДКО

ЕКАТЕРИНА БУЯНОВА

ЕКАТЕРИНА ЗАНОРИНА

ЕКАТЕРИНА КОСТЮКОВА

ЕКАТЕРИНА КРЮКОВА

ЕКАТЕРИНА ПОПОВА

ЕКАТЕРИНА ШМЕЛЕВА

ЕЛИЗАВЕТА АНТРОПОВА

ЕЛИЗАВЕТА БАРАНОВА

ЕЛИЗАВЕТА КУЛЕМИНА

ЕСЕНИЯ БЕЛАЯ

ИГОРЬ СИНЯГОВСКИЙ

КАРИНА ОРАЗБАЕВА

КЛИМ КРЫЖНЫЙ

КОНСТАНТИН ДАНИСЕНКО

КСЕНИЯ АПОСТОЛОВА

КСЕНИЯ БАТУРИНА

КСЕНИЯ ВАТАМАН

КСЕНИЯ СУЛЕВА

ЛИДИЯ БАСАЛАЕВА

ЛИДИЯ ДЮБАНОВА

ЛИЛИЯ РЫМАРЬ-ХАРИТОНОВА

ЛЮБОВЬ ПАЩЕНКО

ЛЮВОБЬ ПАЩЕНКО

МАРГАРИТА АРТЕМОВА

МАРГАРИТА МЕЛЬЧАКОВА

МАРИНА ПЕСЛЯК

МАРИЯ АФРИНА

МАРИЯ ЕВСЮТИНА

МАРИЯ ПОПКОВА

МАРИЯ ШИХАЛЕВА

МАРК ГНАТЮК

МИЛАНА КАЛИНИНА

МИЛЕНА БАХУСОВА

МИХАЛИ ДЬЯЧКОВ

МИШЕЛЬ КОРНЕЕВА

НИКИТА ГОРОДНИЧИЙ

НИКИТА ЗАРИКОВ

НИКИТА ШАФЕРОВ

НИКОЛАЙ ГУТОРОВ

ПЕТР АБРАМОВ

ПОЛИНА КОРЫШЕВА

СЕРГЕЙ БОНДАРЬ

СЕРГЕЙ ДЬЯЧКОВ

СОФИЯ БАСАЛАЕВА

СОФИЯ ЛУЦЕНКО

СОФЬЯ СИДОРОВА

СОФЬЯ ХОРУЖИЙ

ТАТЬЯНА ГАЦЕНКО

ХРИСТИНА НАУМКИНА

 

МОСКОВСКА ОБЛАСТ

г. БРОННИЦЫ

самостоятелно

ДАНИЛА СДОБИН

 

Екатерина Тихонова

 

МУРМАНСКА ОБЛАСТ

г. СЕВЕРОМОРСК

МБДОУ ДСКВ 10

ДАНИЛ ГОРДЕЕВ

ДАША КОЛОХОВА

 

Светлана Поя

Наталья Маклакова

 

НОВГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ

г. Великий Новгород

МАОУ „Гимназия №3“

АЛЕКСАНДР КАРАСЕВ

АЛЕКСАНДР ЦАРЕВ

АЛИ МАГОМЕДОВ

АННА ВАХОНИНА

ВИКТОРИЯ БАБАЕВА

ДАРИНА ПОТЫКАЙЛОВА

ЕГОР ГОРБУНОВ

ЕГОР КРИИЗ

КАРИНА ПАВЛОВА

ПОЛИНА ИВАНОВА

РОМАН РЕЗАНОВ

УЛЬЯНА ДМИТРИЕВА

 

Жмурко А.В.

Маргарита Максимова

 

г. САРАТОВ

МДОУ «Детский сад № 29»

ВАЛЕРИЯ ВОЛОСТНОВА

ГЕОРГИЙ ЛАУРОВ

ИЛЬНУР ТУКФЯТУЛЛИН

 

Юлия Иванушкина

Марина Локтева

Людмила Волостнова

Бибигуль Тукфятеллина

 

МОУ СОШ №11 Волжского района города Саратова

АЛЕКСАНДРА АНИСИМОВА

АРИНА КИСТАЕВА

ДИЛЯРА КОРЖАНОВА

ЕЛИЗАВЕТА КАЗАНИНА

ПОЛИНА СУТНИКОВА

 

Светлана Калдина

Елена Иванова

Марина Воеводина

Ольга Коршунова

Екатерина Борисова

Людмила Волостнова

 

УДМУРТСКАЯ РЕСПУБЛИКА

г. Ижевск

МБУ ОО ДО „ДШИ №10“

АНАСТАСИЯ РЕШЕТНИКОВА

АНАСТАСИЯ СТОЛБОВА

МАРИЯ ОРЕХОВА

ЭВЕЛИНА ПОНОМАРЕВА

 

Владимир Абакумов

Ирина Сальникова

 

УЗБЕКИСТАН

МАЙИНТЕПА

Школа № 68

АЗИЗБЕК ФАЙЗИЕВ

ДИЛНУРА СУВОНОВА

ДИЯРА ХАМИЕВА

МАЛИКА МУХИДДИНОВА

МИРКОМИЛ ХОСИЛОВ

МУЯССАР МУРТОЗАЕВА

УГИЛОЙ НУРИДДИНОВА

ФЕРУЗА ОТАКУЛОВА

 

Худоберди Жовбуриев

Музаффар Бегматов

 

ТАШКЕНТ

самостоятелно

 

Марина Небогина

Альберт Ян-Борисов

 

УКРАЙНА

БОЛГРАД

Българско неделно училище „Родолюбие”

АЛИЯ БАШЕЕВА

АНАСТАСИЯ ГРЕКОВА

ВАЛЕРИЯ УЛЬЯНОВА

ВЕРОНИКА ЖЕЛЯСКОВА

ДАРЬЯ АМУРЗИНА

ДАРЬЯ МИХАЙЛОВА

ЕГОР САХАРОВ

ЕЛЕН РАШКОВА

КСЕНИЯ РАШКОВА

КСЕНИЯ ЧОЛАК

НИКИТА РОГАЧЕВ

РУСТАМ ТАУЖАНЖИ

 

Болградский районный центр детского и юношеского творчества

АНАСТАСИЯ ВАСИЛИОГЛО

АНАСТАСИЯ ЛЕБЕДЕВА

АНГЕЛИНА МАРИНКОВА

АНДРЕЙ ХАРИТОНОВ

ВАЛЕРИЙ КАЛЬЧЕВ

ВЕРА КОНСТАНТИНОВА

ДАНИЛА ЗАРИДСКИЙ

КАРИНА ТЫРЫКИНА

МАКСИМ ГЕНЧЕВ

МАКСИМ ХАРИТОНОВ

НАТАЛЬЯ ТРЕФИЛОВА

 

Нина Харитонова

Надежда Лохматова

Марина Колтуклу

Инна Гиневская

Измаиль

Измаильская детская школа искусств

ОЛЬГА РЕУТОВА

 

Жанна Жеромская

Ольга Реутова

 

ЗАБЕЛЕЖКА:

УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА, КОИТО ПЕЧЕЛЯТ В НЯКОЛКО РАЗДЕЛА, ПОЛУЧАВАТ НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА И ИМЕНАТА ИМ ФИГУРИРАТ САМО В СЪОТВЕТНИЯ РАЗДЕЛ.